33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partia Demokratike e Shqipërisë

Etiketim: Partia Demokratike e Shqipërisë

Berisha thirrje për protesta: Në Shqipëri është vendosur sistem i plotë...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha bëri thirrje për protesta këtë të premte.Në një konferencë për gazetarët, ai tha se PD është e vonuar...

Berisha flet për bashkëpunimin me Metën: Asgjë nuk na pengon në...

0
Nëntë vite pasi prishën paktin që firmosën në vitin 2009, kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Sali Berisha dhe Presidenti në përfundim të mandatit,...

Berisha: Ushtria shqiptare në kolaps të plotë

0
Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha i bën thirrje NATO-s të ndërmarrë një inspektim për vlerësimin e gjendjes, sipas tij tejet të rëndë të...

Vrasja në Shkodër, reagon Alibeaj: Bashkëpunimi i politikës me bandat ka...

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar sot për vrasjen e Naim Bajrit në Shkodër, teksa akuzon qeverinë se nuk...

Zgjedhja e Presidentit të Shqipërisë, Alibeaj: Mazhoranca nuk i ka votat;...

0
Vazhdojnë mosmarrëveshjet midis mazhorancës dhe opozitës për gjetjen e një emri konsensual për presidentin e ri të Shqipërisë.Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Enkelejd...

Alibeaj mbledh Grupin Parlamentar të PD-së për raundin e tretë e...

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Shqipërisë, Enkelejd Alibeaj do të zhvillojë një mbledhje këtë të enjte në selinë blu, me deputetët...

Opozita në Shqipëri kërkon ngritjen e komisionit hetimor për investimet strategjike

0
Pasi Kuvendi i Shqipërisë rrëzoi kërkesën për ngritjen e një komisioni të posaçëm për investimet strategjike, opozita ka dorëzuar një tjetër kërkesë.35 deputetë të...

Vrasja në stacionin e policisë në Tiranë, PD kërkon dorëheqjen e...

0
Partia Demokratike e Shqipërisë ka reaguar në lidhje me dy ngjarjet e rënda të ndodhur mbrëmjen e së hënës, ku një punonjës policie qëlloi...

Berisha: Jemi në mision që të shpëtojmë Shqipërinë

0
Pasi u zgjodh kryetari i ri i Partisë Demokratike, ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se procesi zgjedhor në PD "do të regjistrohet si mrekullia e...

Opozita diskuton 4 emra për postin e Presidentit të Shqipërisë

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka thërritur sot një mbledhje të grupit parlamentar të PD-së për të diskutuar emrat që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS