21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Parti

Etiketim: parti

“Në zgjedhjet e ardhshme të shkojmë me parti të ripërtërirë”- Rama:...

0
Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në nisje të procesit zgjedhor për kryetarët e PS në rrethe u shpreh se në zgjedhjet e...

Sali Berisha: Qëllimi i Ramës është të krijohen dy Parti Demokratike,...

0
Theksin dhe shkakun e pëçarjes së Partisë Demokrtatike, ish kryeministri Sali Berisha e vë tek Edi Rama, për të cilin tha se po mundohet...

Mziu: Nuk besoj se Basha do të krijojë parti tjetër

0
Deputeti demokrat Xhelal Mziu, tha në "Log." në Abc të gazetarit Endri Xhafo, se PD do të bashkohet dhe nuk do të ketë parti...

Noka: PD nuk do të jetë më parti e bravave dhe...

0
Deputeti Flamur Noka ka folur nga selia blu, pas kontrollit që bëri nëpër zyra dhe tha se godina do të jetë e hapur për...

Shehu tregon momentin: Luli na thirri në parti, vendimin për përjashtimin...

0
Në Drejt nga Luan Rama në RTV Ora, deputeti demokrat Tritan Shehu u shpreh se ai i dënon të gjitha vendimet që janë marrë...

Alizoti akuzon Bashën: Bën si Ramiz Alia më ’91 me pankartat...

0
Deputeti i PD Tomor Alizoti deklaroi se kjo forcë është në krizë totale dhe zgjedhjet e 6 marsit e faktuan.Ai bëri përgjegjës kryetarin Lulzim...

Jozefina Topalli shuan aludimet: S’kam dëshirë të lëviz nëpër parti

0
Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka shuar çdo aludim lidhur me të ardhmen e saj politike dhe zërat se do të bëhet pjesë e partisë së...

Do krijojë parti të re apo do kandidojë me Nismën Thurje?...

0
Deputetja Rudina Hajdari ka folur sërish për kandidimin në zgjedhjet e ardhshme parlamentare dhe është pyetur nëse do të krijojë një parti të re. Hajdari...

“Nuk e votoj në Kuvend nëse nuk ndryshon sistemi” – A...

0
E ftuar në RTV Ora, deputetja Rudina Hajdari foli për reformën zgjedhore dhe për mundësinë e formimit të një partie të re politike. Handari tha...

Top Talk: Myslim Murrizi me parti të re. Ja si e...

0
Deputeti Myslim Murrizi ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin Top Talk në Top Channel ku ka folur rreth ngjarjeve të fundit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS