24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parlamentarizmit

Etiketim: parlamentarizmit

Meta: Listat e hapura, 100% e vetmja rrugë për vendosjen e...

0
Presidenti Ilir Meta, përmes një shënimi në facebook, shkruan se hapja e listave 100%, propozim ky i Partisë Demokratike dhe Opozitës së Bashkuar është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS