23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parlament

Etiketim: parlament

Berisha ftesë kryeministrit Rama: Hajde burri burrit, ulemi në parlament dhe...

0
Ish kryeministri Sali Berisha vijoi ftesën për kryeministrin Rama për të kaluar në parlament një ligj që përjashton kryeministrat nga çdo lloj parashkrimi.Nga Elbasani,...

Marrëveshja e 5 qershorit në parlament, Bylykbashi: Farsë e shëmtuar që...

0
Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi, hodhi poshtë deklaratën e kryeministrit Edi Rama se Këshilli e ka mbaruar mandatin dhe funksionin...

PS njofton qëndrimin për përmbylljen reformës zgjedhore në parlament

0
Kryeministri Rama njofton se do të bëjë me dije sot në orën 13:00 qëndrimin e PS për përmbylljen e procesit të reformës zgjedhore në...

Vasili: Në parlament ka një mazhorancë, topi është në fushën e...

0
I ftuar në Ora News, nën kryetari i LSI-së, Petrit Vasili tha se në parlament ka vetëm një mazhorancë, që shkëmben interesat e saj,...

Gafat në parlament/ Rudina Hajdari zbulon për herë të parë se...

0
E ftuar në studion e emisionit “ E Diell” ishte deputetja opozitare Rudina Hajdari. Deputetja në herët e para në foltoren e parlamentit, është...

Sherr në parlament mes deputetëve të opozitës Gjoni dhe Valteri

0
Ka vazhduar mes debatesh seanca e sotme plenare. Në sallë ka pasur një përplasje që për pak sa nuk arriti në dhunë fizike mes deputetëve...

Dakordësi për kodin elektoral, PS pranon formulën e tretë për KQZ,...

0
Në limitet e afatit për miratim në Parlament dhe pas pothuaj 6 muaj negociatash, akuzash dhe së fundi presioi ndërkombëtar, partitë e mëdha...

Anti-shpifja, propozimet e Venecias/ Rama: Pa humbur kohë ti adresojmë në...

0
Komisioni Venecias miratoi dhe publikoi opinionin final për ligjin e medias njohur si ligji për portalet online. Në opinion thuhet se qeveria duhet ta...

Rama flet për Reformën Zgjedhore: Marrëveshja do shkojë në parlament, përtej...

0
Gjatë prezantimit të kryenegociatorit për Zhvillimim e Negociatave për anëtarësimin e Shqipërisë në BE, Zef Mazi në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme,...

Rudina Hajdari: Beteja ime në këtë këshill ka mbaruar, tani në...

0
Ka përfunduar takimi i Këshillit Politik dhe Rudina Hajdari tha se detyra e saj në këtë këshill ka mbaruar. Ajo tha se tani...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS