26.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Parku Kombëtar i Thethit

Etiketim: Parku Kombëtar i Thethit

Turistët sllovenë zbulojnë bukuritë e shtegut Theth-Valbonë në Alpet e Shqipërisë

0
Një grup prej 25 turistësh sllovenë kanë zgjedhur të eksplorojnë shtegun midis Thethit dhe Valbonës në Parkun Kombëtar Alpet e Shqipërisë.Lajmi u bë i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS