33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paris

Etiketim: Paris

Avril Lavigne fejohet me këngëtarin Mod Sun në Paris

Avril Lavigne fejohet me këngëtarin Mod Sun në Paris

0
Avril Lavigne është fejuar me partnerin e saj, Mod Sun më 27 mars në Paris, njoftoi çifti të enjten në një postim në Instagram."Ishte...

Skena paniku në Paris! Ministrja e Macron harron maskën, duke mbuluar...

0
Skena paniku janë regjistruar në Paris. Ministrja e Industrisë, Agnes Pannier-Ruaxher, është filmuar e shqetësuar teksa vraponte pas makinës së saj për të marrë...

Rita publikon imazhe nga vizita në Paris, thotë se është turistja...

0
Rita këto ditë udhëtoi për vizitë në Francë. Pas disa muajsh qëndrimi e mbyllur në Londër, Rita Ora ka udhëtuar për në Francë. Këngëtarja nuk ka...

Icardi: Unë ndihem mirë në Paris

0
Ish-kapiteni i Interit, Mauro Icardi, ka zbuluar se ai kishte dëshiruar të qëndronte në Paris Saint-Germain që nga dita e parë e huazimit të...

Paris Hilton, ‘izolim të nxehtë’ me të dashurin e ri

0
Ajo më parë kishte thënë se ndarja nga ish i fejuari i saj Chris Zylka ishte një nga vendimet më të mira që kishte...

Protesta e punonjësve të personelit mjekësor në Paris/ Policia dhunon barbarisht...

0
Punonjësit e personelit mjekësor në Paris, janë duke protestuar për kushte më të mira në punë. Gjatë protestave është shënuar një incident mes policisë...

Neymar rikthehet në Paris

0
Futbollisti i Paris Saint Germain është rikthyer në kryeqytetin e Francës, para rifillimit të stërvitjeve. Ylli brazilian u largua nga Franca pasi që Ligue 1...

“Plas” në Londër e Paris, përleshje të ashpra me policinë!

0
Më shumë se 100 persona u arrestuan pas protestave të dhunshme në Londër të shtunën. Forcat e rendit u sulmua nga demonstruesit, disa...

Neymar kthehet në Paris për t’u përgatitur për Champions dhe finalet...

0
Neymari është kthyer në Paris, pasi i kishte kaluar tre muajt e fundit në Brazil, para rinisjes së planifikuar të seancave stërvitore të Paris...

Dialogu të rifillojë në Paris, presidenti Macron fton Kosovën dhe Serbinë

0
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, tha se dialogu midis Kosovës dhe Serbisë mund të rifillojë gjatë një samiti të ardhshëm në Paris. Macron, në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS