21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paratë

Etiketim: paratë

Pasuritë e paluajtshme “shpëtimi” i trafikantëve shqiptarë/ Ja skema që përdorin...

0
Një grup trafikantësh shqiptarë në Itali është goditur nga policia. Sipas medias italiane, në orët e para të ditës së sotme në provincat e Parmës,...

Dhunuan emigrantët dhe iu morën paratë, arrestohen 5 të rinj në...

0
Pesë persona janë arrestuar në Tiranë, pasi kanë dhunuar emigrantët dhe i kanë marrë atyre paratë. Shtetasit me iniciale M., 21 vjeç, N. M., 21...

Biznesmenit shqiptar i vjedhin online 89 mijë euro online, policia kap...

0
Nje biznesmeni shqiptar i kane vjedhur 89 mije euro nepermjet manipulimit te te dhenave te blerjeneve te tij online ndersa se fundi, policia ka...

10 Fakte Interesante mbi Paratë | Pjesa 2

0
10 Fakte Interesante mbi Paratë | Pjesa 2

Samiti i BE-së: Mosmarrëveshje të vazhdueshme për paratë

0
Krerët e qeverive të 27 vendeve të BE-së po diskutojnë për një paketë financiare prej rreth 1.8 trilion euro. Mosmarrëveshjet lidhen me Fondin e...

Raporti: Shqipëria, lider botëror i prodhimit të marijuanës. Paratë e drogës...

0
Për herë të parë Antimafia Italiane sinjalizon se paratë e fituara nga aktiviteti i paligjshëm i grupeve kriminale shqiptare në Itali investohen në Shqipëri...

Psikologët: Udhëtimet lumturojnë më shumë sesa paratë

0
Shpeshherë mendojmë që të paturit një kuletë plot me para është lumturia më e madhe që mund të përjetojmë. Por, psikologët kanë dëshmuar se ndjenjat...

Këshilla për 40-vjeçarët, si t’i menaxhoni paratë

0
40-vjeçarët sigurisht që kanë krijuar kursimet e tyre në jetë. Mirëpo për çfarë duhet të fillojnë të mendojnë ato lidhur me kursimet që duhet...

U kap me 18.500 euro në Rinas, ja ku i kishte...

0
Policia ka dhënë detaje për ndalimin e një gruaje në Rinas, të cilës iu gjetën 18 mijë e 500 euro të padeklaruara. 46-vjeçarja, Festime...

10 Fakte Interesante mbi Paratë | Pjesa 1

0
10 Fakte Interesante mbi Paratë | Pjesa 1

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS