37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Parashikueshme

Etiketim: parashikueshme

Sermaxhaj: Drita-Gjilani, ndeshje e vështirë dhe e parashikueshme

0
Drita - Gjilani, kryendeshja e kampionatit, që do të zhvillohet nesër në orën 17.00 në stadiumin e Qytetit në Gjilan, pa praninë e shikuesve.  Është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS