31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parashikon

Etiketim: parashikon

Kush fiton Roma apo Feyenoord? Astrologia e njohur shqiptare parashikon rezultatin

0
Tiranë- Në evente të tilla të mëdha si ndeshja e Conference League mes Romës dhe Feynoord, hyn në lojë edhe astrologjia.Astrologia e njohur shqiptare,...

Banka Botërore parashikon ngadalësim të ekonomisë së Shqipërisë në 2022: Lufta...

0
Pasiguritë në lidhje me luftën në Ukrainë po ndikojnë stabilitetin e çmimeve dhe rritjen ekonomike në Shqipëri, sipas një raporti të publikuar sot nga Banka...

Kush do të jetë Presidenti i ri i vendit? Kreshnik Spahiu...

0
Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale në lidhje me emrat që po...

Bejko parashikon çdo të ndodh me PD nëse Berisha vihet në...

0
Roland Bejko, Sekretar për pushtetin vendor në PD ka qenë i ftuar ditën e sotme në studion e lajmeve në MCN Tv ku ka...

Ben Andoni “parashikon të keqen” e Partisë Socialiste

0
Analisti Ben Andoni dhe publiku ka një pritshmëri shumë më të lartë nga SPAK sesa nga puna që po bën kjo e fundit.Teksa ka...

Spiropali i përgjigjet Berishës: Zgjedhja e Presidentit nuk parashikon pjesëmarrjen e...

0
Ndërsa lideri demokrat Sali Berisha ka përjashtuar çdo konsensus të mundshëm të Partisë Demokratike me kryeministrin Edi Rama për zgjedhjen e presidentit të ri,...

Demalia parashikon skenarin e errët për PD: Do të zgjasë!

0
I dërguari i Posaçëm i sapoemëruar i qeverisë gjermane për shtetet e Ballkanit Perëndimor, Manuel Sarrazin zhvilloi sot vizitën e tij të parë zyrtare...

NASA parashikon rritje historike të nivelit të ujit në det: Shkenca...

0
Agjencia hapësinore amerikane NASA dhe agjencitë e tjera të qeverisë amerikane, kanë konstatuar se niveli i ujit në det do të rritet për 30...

‘Nuk përjashtohet një mbyllje tjetër’/ Ja çfarë parashikon në dimër shefi...

0
Stina e dimrit pritet të përkeqësojë situatën e koronavirusit. Pandemisë pritet t’i mbivendosen virozat e stinës, duke e vënë sistemin shëndetësor para një vështirësie...

“Vendosni me zemër, jo me llogari”- Ja çfarë parashikon Meri Shehu...

0
Dashi Hëna e zezë në shenjën tuaj tenton në lidhje me Diellin në Luan t’ju cojë nëpërmjet një labirinthi të errët drejt Dritës dhe dashurisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS