28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paraqesin

Etiketim: paraqesin

Sony ka lançuar një program të dobishëm me të cilin përdoruesit...

0
Gati 180 mijë dollarë janë paguar për gjuetarët deri më tani. Kompania po fton komunitetin e kërkimit të sigurisë të testojë si rrjetin PlayStation 4...

Paraqesin peticionin me 8 mijë nënshkrime/ Studentët: Anuloni tarifat e studimit

0
Aktivistët e Lëvizjes për Universitetin u paraqitën përpara ministrisë së Arsimit për të dorëzuar peticionin me 8 mijë nënshkrime për të kërkuar anulimin e...

Pompeo inkurajon iranianët të paraqesin fakte kundër regjimit

0
Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo u ka bërë thirrje iranianëve që të paraqesin videot dhe informacione të tjera që dokumentojnë "goditjen" e qeverisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS