27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paralizojnë

Etiketim: paralizojnë

Protestat paralizojnë Barcelonën në ditën e pestë – Lajmi i Fundit...

0
Dita e pestë e protestave dhe një grevë e përgjithshme, për shkak të burgosjes së udhëheqësve katalanas, e kanë bllokuar qytetin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS