21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paralajmërohet

Etiketim: paralajmërohet

Paralajmërohet rikthimi i karantinës dhe mbyllja e lokaleve

0
Shefja e Survejancës dhe Shërbimit të Inteligjencës Epidemike në ISHP, Eugena Tomini ka folur sot lidhur me situatën që po kalon vendi me Covid-19. Ajo paralajmëroi...

Paralajmërohet Juventusi: Ja pse Ajaxi mund të jetë befasia e Championsit

0
Ish-futbollisti i Francës nënkampione e botës në Gjermani 2006, Sidney Govou, beson se Lyon do ta eliminojë Juventus-in nga Champions League. 40-vjeçar, i cili ka...

58 raste të reja me koronavirus në Kosovë, paralajmërohet rikthimi i...

0
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka regjistruar të premten 58 raste të reja me koronavirus. Shifra ka bërë që autoritet të paralajmërojnë...

Paralajmërohet sezoni i 4 i “Elite” në Netflix

0
Elite po rikthehet për më shumë! Seriali spanjoll i shkollave të mesme do të kthehet për sezonin e 4 në Netflix, kjo u konfirmua nëpërmjet kanaleve zyrtare...

Mike Tyson paralajmërohet për kthimin e tij në boks: S’ke shanse...

0
Kthimi potencial i Mike Tysonit në ringun e boksit mund ta lërë atë të turpëruar nga boksierët aktual të kategorisë së peshave të rënda....

Paralajmërohet kampionati i madh europian

0
Tifozët nuk do të lejohen të marrin pjesë në ndeshje futbolli në Holandë, pa dalë më parë vaksina kundër koronavirusit, deklaroi Ministri i Shëndetësisë,...

Lautaro paralajmërohet për sfidën që e pret për të luajtur bashkë...

0
Ish-sulmuesi i Argjentinës, Javier Saviola ka paralajmëruar sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, për formimin e një partneriteti me Lionel Messi, duke thënë se të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS