18.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Paralajmërimin

Etiketim: paralajmërimin

Kafe, çaj, ujë dhe çdo gjë në bare e restorante do...

0
Nga: Klea Balliu Rritja e çmimeve erdhi e menjëhershme tek të gjitha produktet duke nisur që nga: karburantet, energjia, lënda drusore e deri tek produktet...

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë për liderët e partive: Mos...

0
Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka dhënë një paralajmërim të fortë në adresë të partive politike shqiptare dhe drejtuesve të saj që janë në prag...

Shkencëtarja shqiptare zbulon se kur pritet të dalë vaksina dhe bën...

0
Kërkuesja shkencore Detina Zalli, në një intervistë, tha se në rastin me të mirë vaksina mund të jetë gati në vjeshtë. Sipas saj, në...

‘Vala e virusit më e keqe se e para’, ekspertja shqiptare...

0
Kërkuesja shkencore Detina Zalli thotë se në rastin me të mirë vaksina mund të jetë gati në vjeshtë. Sipas saj, në dimër virusi mund...

“Virusi nuk ka krahë”, virologia italiane del me paralajmërimin e fortë:...

0
‘Shkaku i valës së dytë Covid do të jemi ne’- kështu është shprehur vilorogia e njohur italiane Ilaria Capua. Burimi: top-channel.tv

Si kurrë më parë, 4 të vdekur brenda ditës, Infektivi plot:...

0
Sot është shënuar rekordi më negativ në lidhje me të prekurit dhe të vdekurit nga koronavirusi që prej fillimit të pandemisë në Shqipërisë. ISHP...

OBSH bën paralajmërimin e fortë: Vala e dytë e Covid-19 do...

0
Miliona njerëz do të vdesin nëse pandemia e koronavirusit do të kthehet me një valë të dytë infektimesh, paralajmëroi të premten një zyrtar i...

“Tundim i pastër”- Oriola Marashi ‘tërbon’ ndjekësit, kap gjoksin me duar...

0
Oriola Marashi vazhdon të tundojë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me poza joshëse. Modelja tërboi fansat me një foto hot së fundmi ku shfaqet...

KARANTINË! Rama bënë paralajmërimin e fortë: Nëse shifrat do rriten, atëherë...

0
Kryeministri i vendit, Edi Rama, në një komunikim live ka folur rreth situatës së krijuar nga Covid-19 në vendin tonë. Ai është shprehur se: Numrat e...

Eksperti i njohur jep paralajmërimin e frikshëm për Shqipërinë

0
Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho jep alarmin për popullsinë e Shqipërisë. Ai ka publikuar një grafik ku tregohet ecuria e popullsisë shqiptare deri në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS