28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paralajmërimi

Etiketim: Paralajmërimi

Malaj nxjerr prapaskenat: Ja paralajmërimi që i bëra kryeministrit Rama. E...

0
Ish-ministri i Financave, Arben Malaj, tregon se e kishte paralajmëruar kryeministrin Rama më parë se dhuna shtetërore për pagesat e dritave, ujit, taksat, informalitetin...

Ky është paralajmërimi i Kloppit për Shaqirin

0
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, po planifikon bisedime me gjashtë lojtarë për të ardhmen e tyre në Anfield pas përfundimit të sezonit në Ligën...

Paralajmërimi i fortë në SHBA: Rusia, Kina, Irani dhe vende të...

0
Jo vetëm Rusia, por janë edhe vende të tjera që po përpiqen të ndërhyjnë në fushatën zgjedhore për votimet e 3 nëntorit në Shtetet...

Paralajmërimi i Yuri Kim për partitë: Kujdes me kandidatët, do të...

0
Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka paralajmëruar të gjithë partitë të kenë kujdes me kandidatët që do fusin në zgjedhje. “Ndërsa partitë përgatiten për zgjedhje,...

Paralajmërimi i mjekëve: Kushtojini vëmendje gojës, koronavirusi po shfaq një simptomë...

0
Së fundmi mjekët e Spitalit Universitar Roman y Cajal kanë zbuluar një simptomë të re të koronavirusit. Ata shprehen se për herë...

Koronavirusi/ DASH publikon kabllogramin për laboratorin e Wuhanit, ja paralajmërimi në...

0
Departamenti i Shtetit ka publikuar një kabllogram diplomatik në të cilin vihej në dukje se Instituti i Virologjisë në Wuhan të Kinës kishte “mungesë...

Paralajmërimi i PD-së: Nëse kryeministri në ikje nuk tërhiqet, PD në...

0
“Me ligjin e amnistisë fiskale, kryeministri në ikje po e thellon kursin e tij të përplasjes me partnerët strategjikë SHBA dhe Bashkimin Europian dhe...

Paralajmërimi i fortë i ekspertëve britanikë: Vala e dytë e Covid...

0
Vala e dytë e koronavirusit do të mbërrijë kur temperaturat të bien në 4 gradë celsius në dimër, paralajmërojnë ekspertët britanikë të shëndetësisë. Zyrtarët...

Paralajmërimi i Silva Binos: Të mbyllim fundjavat për të ulur numrin...

0
Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, thotë se për shkak të numrit të lartë të rasteve të reja me koronavirus,...

Covid-19/ Task-Forca në terren, paralajmërimi i Manastirliut: Zero tolerancë, 700 mijë...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastriliu deklaroi sot se Task-Forca anti-COVID ka intensifikuar kontrollet dhe monitorimet në terren sa i takon faktit nëse protokolli i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS