29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parakohshme

Etiketim: parakohshme

Fauci: Rihapja e parakohshme shkaktoi shtimin e infektimeve të reja

0
Eksperti kryesor amerikan i sëmundjeve infective, Dr. Anthony Fauci thotë se shtimi i ritmeve të përhapjes së koronavirusit ditët e fundit në SHBA është...

Majko del me bindje të plotë: Ju tregoj nëse do të...

0
Ministri Pandeli Majko, është shprehu se zgjedhje të parakohshme, nuk do ketë. Ai tha se këtu bëjnë përjashtim bashkitë që nuk kanë kryetar për shkak...

Çipa: Ekzistojnë të gjitha mundësitë për zgjedhje të parakohshme

0
Analisti, Aleksandër Çipa, vlerëson se ekzistojnë të gjitha mundësitë për tu mbajtur zgjedhje të parakohshme parlamentare pa pritur pranverën e 2021. Çipa: E besoj, në horizont...

Dy palë zgjedhje të parakohshme? Balla: Basha nuk ka si të...

0
Partia Demokratike po angazhon strukturat e veta duke i përgatitur për dy palë zgjedhje të parakohshme parlamentare dhe vendore. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së,...

Pesëshja magjike: Ushtrimet që ju ndihmojnë ta shmangni vdekjen e parakohshme

0
Aktivitetet e mëposhtme përveç se janë të lehta, ato ndihmojnë në zvogëlimin e shtypjes së gjakut, kolesterolit dhe rrezikut të sëmundjeve të zemrës. Më poshtë...

Parlamenti jep “OK”, Britania drejt zgjedhjeve te parakohshme – lajmi fundit...

0
Mbretëria e Bashkuar është vendosur për një zgjedhje të përgjithshme të 12 dhjetorit pasi deputetët votuan për ta mbështetur atë pas muajve të bllokimit...

Parlamenti britanik kundërshton propozimin për zgjedhje të parakohshme

0
Parlamenti britanik hodhi sonte poshtë propozimin e kryeministrit Boris Johnson për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme më 12 dhjetor. Propozimi nuk mori shumicën e nevojshme...

Salianji : Reforma zgjedhore nuk do behet pa zgjedhje te parakohshme...

0
GJIROKASTËR Nga Gjirokastra, ish-deputeti i PD, Ervin Salianji i cili njëherësh është koordinator për këtë qark...

Basha: Rruga eshte e qarte, zgjedhje te parakohshme parlamentare ne nje...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha theksoi sot nevojën e zgjedhjeve të parakohshme në Shqipëri, zgjedhjeve parlamentare dhe lokale në të...

Katër shenjat dhe simptomat nga të cilat gratë shtatzënë duhet të...

0
Dhimbjet e lindjes janë një seri ngjarjesh, apo një proces që ndodh brenda një ore ose 24 orësh, madje edhe më shumë Kohëzgjatja e dhimbjeve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS