fbpx
32 C
Tirana
E shtunë, 8 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Parakohshëm

Etiketim: parakohshëm

Dimër i parakohshëm në ShBA, bora shkakton viktima dhe anulim fluturimesh

0
Masat e ftohta të ajrit, të ardhura nga Arktiku, janë sjellë temperatura shumë të ulëta dhe reshje të mëdha të borës në disa pjesë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS