37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paraardh

Etiketim: Paraardh

Disa ditë pasi u zgjodh President, Bajram Begaj takon paraardhësit e...

0
Presidenti i zgjedhur i Shqipërisë, Bajram Begaj po zhvillon një takim me paraardhësit e tij. Mësohet si Begaj është takuar me ish - Presidentët Alfred...

Këshillat me paraardhësit/ Bajram Begaj përfundon takimet me Moisiun, Topin dhe...

0
Ka përfunduar takimi mes Presidentit të ri të zgjedhur të Shqipërisë me paraardhësit e tij në krye të shtetit. Presidenti i zgjedhur, Bajram Begaj...

​Paraardhësit e oktapodit kanë jetuar para epokës së dinozaurëve, tregon studimi

0
Shkencëtarët kanë gjetur paraardhësin më të vjetër të njohur të oktapodëve - një fosil afërsisht 330 milionë vjeçar i zbuluar në Montana.Studiuesit arritën në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS