23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Par

Etiketim: par

Tregu evropian i telefonave po shënon tremujorin e parë më të...

0
Sipas kompanisë analitike Counterpoint Research, tregu evropian i telefonave regjistroi tremujorin e parë më të keq në pothuajse dhjetë vjet.Tregu shënoi një rënie prej 12...

Manchester City firmos dhe prezanton ‘bishën’ e sulmit. Haaland bën deklaratën...

0
Kampionët e Premier League konfirmuan në maj se një nga sulmuesit më të kërkuar në futbollin botëror do t'iu bashkohej atyre. Real Madrid, Barcelona dhe...

Martesa e parë në ‘hënë’, Boateng dhe Fradegrada kapërcejnë kufijtë tokësorë...

0
Ai drejtoi "Pekin Express", është një nga fytyrat kryesore të "Real Time", por emri i Enzo Miccio është i lidhur pashmangshmërisht edhe me konceptin...

Vrasja në Fier/ Petraq Gjika u sulmua 4 vite më parë,...

0
Detaje të reja mësohen nga vrasja e Petraq Gjikës në Fier.Mësohet se viktima është sulmuar me thikë edhe në korrikun e vitit 2018 nga...

Ministria britanike e Mbrojtjes e blen kompjuterin e parë kuantikë

0
Ministria e Mbrojtjes bëhet dikasteri i parë në qeverinë britanike që ka blerë kompjuterin e parë kuantikë.Kompjuterët kuantikë mund të bëjnë kalkulime shumë komplekse...

Shkalla e papunësisë në Shqipëri vazhdon rënien në 11.3 për qind...

0
Shkalla e papunësisë në ekonominë shqiptare pësoi një tjetër rënie të lehtë në tremujorin e parë të këtij viti.Të dhënat e institutit të statistikave...

Ora e parë e mësimit në Kosovë dhe Shqipëri sot i...

0
Ministrja e Arsmit, Arbërie Nagavci ka njoftuar se për nder të 144 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, sot, të gjitha shkollat në Kosovë...

​Nesër ora e parë e mësimit në Kosovë dhe Shqipëri i...

0
Ministrja e Arsmit, Arbërie Nagavci ka njoftuar se për nder të 144 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, nesër, 10 qershor, të gjitha shkollat...

​Pesë planetë në rresht për herë të parë në 18 vjet

0
"Festa" planetare kur, për herë të parë pesë planetë vihen në vijë të drejtë, çka ndodh pas 18 viteve, ka filluar, shkruan gazeta amerikane...
Shakira rikthehet për herë të parë në rrjetet sociale pas konfirmimit të ndarjes nga partneri pre…

Shakira rikthehet për herë të parë në rrjetet sociale pas konfirmimit...

0
Shakira ka thyer heshtjen e saj në rrjetet sociale pasi njoftoi ndarjen e saj nga mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique pas 11 vitesh së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS