27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paqen

Etiketim: paqen

Meta: Kosova në KE, vlerë e shtuar për paqen, sigurinë dhe...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është shprehur sot se anëtarësimi i Kosovës në Këshillin e Evropës do të jetë vlerë e shtuar për paqen,...

Negociatat për anëtarësimin në BE/ Meta: Do të sillni sigurinë dhe...

0
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me drejtorin e Institutit Ndërkombëtar për Studime të Lindjes së Mesme dhe Ballkanit, Zijad Bećirović.Meta zbulon se...

Britania akuzon Rusinë se ka lëshuar “një armë” nga sateliti: Kërcënon...

0
Zyrtarët në Britani kanë dalë me një pretendim sensacional se Rusia po kërcënon “përdorimin paqësor të hapësirës” pasi ka lëshuar një mjet balistik “me...

Emina Cunmulaj: Gjeni paqen e brendshme, do ta gjeni veten

0
Emina Cunmulaj njihet si një ndër emrat e estradës e cila gjithmonë shfaqet natyrale dhe e do thjeshtësinë. Edhe në foton e fundit është shfaqur...

Dita e familjes, Meta flet për paqen në botë me fjalët...

0
Presidenti Ilir Meta ka dhënë një mesazh me rastin e ditës ndërkombëtare të familjes, duke cituar fjalët e Nënë Terezës. Meta i qëndron bindjes se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS