27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paprekshëm

Etiketim: paprekshëm

“Ne jemi të paprekshëm”/ Drogë, shantazhe dhe tortura. Mbyllet stacioni i...

0
Një grup i policisë ushtarake italiane janë arrestuar dhe stacioni i tyre policor u mbyll pasi hetuesit zbuluan një seri krimesh të supozuara që...

Për Setien, Griezmann është i paprekshëm

0
Griezmann nuk largohet nga 11-shja e Barcelonës Për trajnerin e Barcelonës, Quique Setién, sulmuesi që po kritikohet shumë, Antoine Griezmann, “është i paprekshëm”. Griezmann nuk po...

Të paprekshëm te Shqipëria

0
Berisha, Strakosha, Hysaj, Kumbulla, janë disa prej lojtarëve që Duka përmendi për “Tuttomercatoweb” Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, është rrëfyer për “Tuttomercatoweb”. Duke...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS