27.5 C
Tirana
E shtunë, 2 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Papranueshme

Etiketim: papranueshme

E papranueshme gjuha kërcënuese e gjyqtarit Bejtullahu ndaj gazetarit Arlind Sadiku

0
Gazetari Arlind Sadiku ka raportuar sot në Asociacionin e Gazetarëve të Kosovës se është kërcënuar nga gjyqtari, Mervan Bejtullahu.Sipas Sadikut, Bejtullahu e ka kërcënuar...

Berisha: Rritja e çmimeve e papranueshme, kauza e qytetarëve ka mbështetjen...

0
Ish kryeministri, Sali Berisha në deklaratën e tij për mediat mesditën e kësaj të enjtje ka folur në lidhje me protestën e qytetarëve të cilët...

Listat, Bardhi: E papranueshme! Pres informacion nga Rama kur do ta...

0
Sekretari i përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi deklaroi se PS-ja është kthyer pas për të rihapur edhe njëherë marrëveshjen e 5 Qershorit. Numri dy i...

Arteta, i zemëruar: Disfata e sotshme është e papranueshme

0
Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, e cilësoi si të papranueshme disfatën me rezultat 2:1 të skuadrës së tij kundër Brightonit në Premierligë, përkundër që...

Shembja e teatrit, Tusk: Kundër vlerave europiane, frikësimi dhe dhuna e...

0
Kreu i Këshillit Evropian Donald Tusk ka reaguar në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar. Përmes një postimi në Twitter, Tusk shprehet se dënon shembjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS