32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Papërgjegjshëm

Etiketim: papërgjegjshëm

Qytetarë të papërgjegjshëm po kyçin kanalizimet në kanalet kabllovike të KEDS

0
Qytetarë të papërgjegjshëm po bëjnë veprime kriminale duke kyçur kanalizimet e tyre në kanalet kabllovike të KEDS-it ku janë kabllot që furnizojnë qytetarët me...

Shqiptarët të papërgjegjshëm! Nuk mbajnë maska! Vjen paralajmërimi: Pritet të mbyllet...

0
Në ditën e tretë të lëvizjes së autobusëve në Tiranë janë hasur disa problematika që konstatohen si nga vetë qytetarët ashtu edhe nga shoqatat...

SHBA: I “papërgjegjshëm” propozimi për të gjykuar të burgosurit e IS-it...

0
Shtetet e Bashkuara e kanë cilësuar “të papërgjegjshëm” propozimin francez për të gjykuar mijëra ekstremistë të burgosur në Irak, teksa Uashingtoni dhe aleatët e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS