32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Papërballueshme

Etiketim: papërballueshme

Laboratoret amerikane të stresuara nga kërkesa e papërballueshme për teste

0
Laboratoret në mbarë SHBA po ndjejnë barrën e rëndë të testeve të shtuara për koronavirusin. Shtimi i kërkesave ka rezultuar në pritje të gjata...

Top Story/Konfliktet e pronave bllokojnë gjykatat, fatura e papërballueshme ndër breza

0
Beteja nëpër gjykata, është një kalvar 30-vjeçar për pronat. Vetëm në Gjykatën e Lartë janë të depozituara 30 mijë dosje civile dhe administrative. Rreth...

Fevziu: Godina e Teatrit nuk duhej shembur, ndërtesa e re me...

0
Për gazetarin Blendi Fevizu godina e Teatrit Kombëtar nuk duhej të ishte shembur. Në studion e lajmeve në Ora News, Fevziu u shpreh se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS