28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Papandreu

Etiketim: Papandreu

Ish-kryeministri grek Papandreu: Keqardhje per negociatat! – Lajmi i Fundit –...

0
Ish-kryeministri grek George Papandreu ka shprehur keqardhje për vendimin e liderëve të BE-së për mos hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS