29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Papa

Etiketim: Papa

Papa plas “bombën” për non gratat në politikën shqiptare

0
Gazetari Robert Papa ka komentuar shpalljen non grata nga SHBA të ish-deputetit socialist, Aqif Rakipit dhe biznesmenit Ylli Ndroqi.Papa tha se politikanët që mund...

A po synon Ilir Meta drejtimin e opozitës? Robert Papa plas...

0
Gazetari Robert Papa komentoi dje zhvillimet më të fundit politike në vend.I pyetur nëse Ilir Meta po synon drejtimin e opozitës shqiptare, ai u...

Robert Papa tregon gabimin e jetës të Fatos Nanos

0
Gazetari Robert Papa komentoi dje zhvillimet politike në vend.Teksa po fliste për synimet e Ilir Metës për ta marrë në dorë frenat e opozitës,...

Papa: Kjo gjë do të ketë efekt në qeveri

0
I ftuar në MCN TV, gazetari Robert Papa vlerësoi se protestat e ditëve të fundit në vend, janë për tu përshëndetur, sepse sa më...

Rama nxjerr mesazhin e Papa Françeskut: “Luftrat janë përherë çmenduri!”

0
Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të dielë me një mesazh kundër luftës.Ai ka postuar në rrjetin e tij social facebook, një thënie...

Papa i shqetësuar për konfliktin armeno-azerbajxhanas

0
Papa Françesku ka bërë thirrje për një zgjidhje paqësore të konfliktit midis Armenisë dhe Azerbajxhanit, në komentet e bëra pas lutjeve të tij të...

Papa: Dhimbje e madhe për Shën Sofinë që bëhet xhami në...

0
“Mendimet e mia shkojnë në Stamboll, janë për Shën Sofinë. Më vjen shumë, shumë keq për të”; me këto fjalë, të pasuara nga një...

Papa: Dhimbje e madhe për Shën Sofinë që bëhet xhami në...

0
"Mendimet e mia shkojnë në Stamboll, janë për Shën Sofinë. Më vjen shumë, shumë keq për të”; me këto fjalë, të pasuara nga një...

Aktakuzat kundër Thaçit dhe Veselit/ Papa: Kuvendi të miratojë rezolutë për...

0
Mbi aktakuzat që ka ngritur Prokuroria e Hagës ndaj Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit ka reaguar deputeti opozitar Kostaq Papa. Gjatë fjalës së tij...

Papa falënderon doktorët italianë

0
Papa Françesku është takuar të shtunën me një grup të doktorëve dhe infermierëve italianë, të cilët i ka falënderuar për punën e tyre gjatë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS