23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Panorama online

Etiketim: panorama online

“Ishte asimptomatik nga COVID”, Ministria deklaratë oër vdekjen e 27-vjecarit tek...

0
Ministria e Shendetesise reagoi ne lidhje me vdekjen e 27 vjecarit qe mjekohej ne sherbimin infektiv pas prekjes nga koronavirusi. Sipas ketij dikasteri vdekja...

Të shtëna me armë zjarri në Velipojë, dyshohet për një të...

0
Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në plazhin e Velipojës. Burime bëjnë me dije se flitet për të lënduar....

Rama thirrje Bashës: Mos bëj gabimet e të shkuarës, jam gati...

0
Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste për mediat pas firmosjes së marrëveshjes për të votuar me datën 23 korrik, marrëveshjen e 5 qershorit, dhe...

Firmosin PS dhe opozita: Më 23 korrik votohet pakti i 5...

0
Firmoset marrëveshja politike për ‘Reformën Zgjedhore’ mes Partisë Socialiste dhe opozitës parlamentare. Pas debatesh dhe kundërshtimesh, opozita Parlamentare ka rënë dakord që të firmos votimin...

Dyshohet për shkëndijë elektrike, digjet plotësisht një shtëpi në fshatin Kalivac

0
Një banesë është djegut fshatin Kalivac të Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur ne oret e para të mëngjesit të sotëm rreth orës 01:20, ndërsa familja...

Aksident në Levan-Tepelenë, plagosen katër persona

0
Nje aksident i rende ka ndodhur diten e sotme ne rrugen Levan-Tepelene me pasoje plagosjen e kater personave. Policia infirmoi se sot rreth...

Tjetër aksident në Tiranë/ Humbet kontrollin e motorrit dhe del jashtë...

0
Një person është aksidentuar mbrëmjem e sotshme, në qendër të kryeqytetit, pasi humbi kontrollin e motorrit. I plagosuri me inicialet A.M është dërguar me...

“Ndizet” Morina me me flamuj shqiptarë e kosovarë, ja si pritet...

0
Dhjetëra qytetarë nga vende të shumta kanë shkuar në pikën kufitare në Morinë për të pritur presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, i cili po...

Tonditëse në Kamenicë, shpërthen lënda plasëse në një banesë, vdes në...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamenicë, ku një 46-vjeçar ka humbur jetën si pasoje e një shpërthimi. Mësohet se viktima ka qenë...

Vrasje dhe prodhim e shitje droge, kush janë tre “të fortët”...

0
Operacioni ‘Forca e Ligjit’ ka zbarkuar sot ne Vlore. Mesohet se OFL iu ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS