28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pandryshuar

Etiketim: pandryshuar

Rritet çmimi i naftës dhe benzinës në Shqipëri, çmimi i gazit...

0
Bordi i Transparencës në Shqipëri vendosi sot rritjen e çmimeve të naftës dhe benzinës, duke reflektuar çmimet në bursat ndërkombëtare.Sipas vendimit të fundit të...

Bordi për produktet e shportës mban të pandryshuar çmimin e vajit...

0
Çmimi i shitjes të vajit në treg do të mbetet i pandryshuar deri ditën e premte. Bordi i kontrollit të çmimeve për produktet e...

Misioni i KFOR-it mbetet i pandryshuar

0
Misioni i KFOR-it mbetet i pandryshuar, ndërsa KFOR-i mbetet një faktor i domosdoshëm i stabilizimit për të ardhmen e Kosovës dhe për sigurinë rajonale,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS