29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pandemie

Etiketim: pandemie

8 të proceduar në Ballsh, organizuan protestën e naftëtarëve në kohë...

0
Policia e Mallakastrës ka proceduar penalisht 8 naftëtarë që organizuan protestën në Uzinën e naftës në Ballsh. Kjo për shkak se në këtë kohë protestat...

Dasmat, live edhe në facebook / Shqiptarët nuk heqin dorë dhe...

0
Në këtë klimë pandemie, dasmat ndalohen, në bazë të një Akti Normativ. Por kjo nuk i ka penguar disa administratorë lokalesh. Policia e Durrësit ka...

Durrës/ Organizuan dasma në kohë pandemie, policia gjobit me 1 mln...

0
Policia e Durrësit ka gjobitur 1 milion lekë, administratorët e dy lokaleve, pasi u konstatua se kishin organizuar dasma në kundërshtim me Aktin Normativ. ...

FOTO/ Një nga shërimet më të pabesueshme gjatë kësaj pandemie! I...

0
Në Wuhan, aty ku mendohet se nisi pandemia e COVID-19, është shënuar një nga shërimet më të pabesueshme që është raportuar deri më tani...

Kohë pandemie! Basha vendos maskë, lë hundën jashtë (FOTO)

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e nisi turin e takimeve të tij në vizitën dyditore në Kosovë me kryeministrin Avdullah Hoti. Fill pas...

Festa e maturës në kohë pandemie, eventi organizohet në ambiente të...

0
18 vjeçarët këtë vit nuk do të festojnë përfundimin e shkollës me mbrëmjen e maturës, pasi festa janë të ndaluara për shak të pandemisë....

Lulëzon kanabisi në kohë pandemie, ja çfarë ndodh në fshatrat e...

0
Vetëm pak muaj më parë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka deklaruar në një studio televizive se i gjithë vendi është i monitoruar përsa...

Në kohë pandemie, dasmë me daulle në Rahovec, zyrtari komunal e...

0
Muharrem Morina, zyrtar i gjendjes civile në Komunën e Rahovecit, ka transmetuar përmes lidhjes direkte në rrjetin social në Facebook, një dasmë në Rahovec...

Psikologji / Si i marrim vendimet gjatë një pandemie

0
Kur shtohet udhëzimet e autoriteteve për të shmangur daljet e panevojshme jashtë, dhe qëndruar më shumë në shtëpi për shkak të pandemisë, njerëzit përballen...

Turizëm në kohë pandemie/ Dritan Neli: Në fundjavë plazhet dhe hotelet...

0
Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli në një intervistë për ‘’Real Story’’, ka përshkruar se si po bëhet turizmi në qytetin bregdetar gjatë kësaj kohe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS