37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Pandeli

Etiketim: Pandeli

Befason Pandeli Majko, tregon kush është zyrtarja më e “urryer” e...

0
Janë duke u mbajtur diskutimet në lidhje me projek rezolutës së DAP-it. Në Komisionin e Ligjeve, deputeti Pandeli Majko tha se DAP-I nuk është përgjegjës...

Pandeli Majko: Interesat e Rusisë në Ballkan do të përforcohen nëpërmjet...

0
Ish-kryeministri Pandeli Majko thotë se pas pushtimit të Ukrainës ka 'ndryshuar fjalori i marrëdhënieve ndërkombëtare' dhe Shqipëria duhet të fillojë të rishikojë status quo-të...

Vota e Diasporës. Ministri Pandeli Majko shpjegon mënyrën e votimit

0
Në studion e emisionit “Top Talk”, drejtuar nga gazetari Denis Drynjaja, ishte i ftuar ministri i Diasporës Pandeli Majko. Gjatë fjalës së tij Majko...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS