32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pandalsh

Etiketim: pandalsh

Presidenti Meta përkujton 25-vjetorin e tragjedisë së Otrantos: Eksodi i pandalshëm...

0
Presidenti Ilir Meta ka përkujtuar 25-vjetorin e tragjedisë së Otrantos me anë të një video në rrjetet sociale.Meta shkruan se në këtë përvjetor përkujtohen...

Endrit Shaqiri i pandalshëm, fiton titullin e 13-të të Kosovës në...

0
Karateisti Endrit Shaqiri vazhdon dominimin përkatësisht në kategorinë e tij +84 kg.Shaqiri është kampion i ri Kosovës për senior dhe U-21.Është titulli i 13-të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS