32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ose

Etiketim: ose

Pse duhet të bartni sytjena ngjyrë të kuqe nën fanellë ose...

0
Zgjedhja më e shpeshtë e femrave në gjithë botën në kombinim me fanellat e bardha janë sytjenat e bardha ngjyrë lëkure, mirëpo ekspertët thonë...

Google, Facebook, Twitter duhet të trajtojnë “videot e rreme” ose rrezikojnë...

0
Google, Facebook dhe Twitter do të duhet që t'i ndalin videot me montazhe të rreme pasi që rrezikojnë gjobë nga BE-ja.Kompanitë Google, Facebook, Twitter...

Kush e viziton këtë kështjellë, fiks pas një viti ose do...

0
Nuk është thjesht supersticion. Është një fakt i ^konstatuar në vite. Ekziston një kështjellë që nëse e viziton, fiks pas një viti ose do...

Enigma e syve ‘të hapur’ ose ‘të mbyllur’ të Sfinksit të...

0
Disa imazhe të skulpturës 'ikonë' me sy që duken si të mbyllur, kanë shkaktuar si frikë dhe humor në rrjetet online, teksa zyrtarët në...

Parakalimet e gabuara, policia: Pas manovrës kaloni në anën e djathë,...

0
Ndër shkaqet kryesore të aksidenteve rrugore, kryesisht janë parakalimet e gabuara.Policia rikujton shoferët që pas manovrës së parakalimit, duhet të zhvendosen dhe të qarkullojnë...

Sa para fitojnë YouTuber-at me 1 milion ose më shumë abonentë?

0
Tejkalimi i shifrës së 1 milion abonentëve në YouTube është një moment historik i madh dhe, në terma praktike, shpesh nënkupton që një krijues...

Qebapë ose qoftere vegane

0
Një recetë e shëndetshme që të frymëzon ta gatuash herë pas here, duke të sjellë shije gatimi shtëpiePërbërësit:- 100 g miell të trashë tërshëre...

Musk u tha investitorëve se do të dyfishonte ose trefishonte paratë...

0
Elon Musk u tha investitorëve se kishte shumë besim se do t'i dyfishonte ose trefishonte paratë e tyre nëse ata mbështesnin blerjen e tij...
Johnny Depp pretendon se Amber Heard ose shoqja e saj kanë kryer nevojën në shtratin e tij dhe më…

Johnny Depp pretendon se Amber Heard ose shoqja e saj kanë...

0
Kur Johnny Depp do të dilte në përballje ditën e sotme (e martë) në çështjen e shpifjes kundër ish-bashkëshortes, Amber Heard, ai pritet të...

Elon Musk i prerë: Ma shisni komplet Twitterin ose shes aksionet...

0
Elon Musk ka ofruar të blejë Twitterin tërësisht vetëm disa javë pasi ai u bë aksionari më i madh i kompanisë së mediave sociale.Sipas NYT,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS