fbpx
12 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Organizuar

Etiketim: organizuar

Tre klube të mëdha bëhen bashkë për të organizuar Kupën

0
Tre klube të mëdha bëhen bashkë për të organizuar Kupën e Solidaritetit, në vitin 2021. Real Madrid e ka njoftuar zyrtarisht diçka të tillë,...

Vriten pesë policë meksikanë në një pritë të organizuar mirë nga...

0
Autoritet e shteti meksikan Zakatekas, kanë bërë të ditur që persona të armatosur kanë vrarë pesë policë në një pritë të organizuar mirë. Policët nga...

Disa truke per te organizuar me mire canten tuaj – Lajmi...

0
Portofoli, çanta, çelësat, kufjet, syzet e diellit ,çanta pazar… Të gjitha këto gjëra (dhe shumë më tepër) janë ato që i...

Vendimi për Tahirin, Nishani: Prova më e fortë e kapjes së...

0
Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar në një status të gjatë në facebook, vendimin e dhënë mbrëmjes e së enjtes nga gjykata e krimeve të...