fbpx
30 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Oligarkët

Etiketim: Oligarkët

Rreziqet e amnistisë fiskale, Preçi: Përfitues janë politikanët dhe oligarkët

0
Projektligjin për amnisitinë fiskale dhe penale për deklarimin e pasurive shihet me skepticizëm nga ekspertët, të cilët vlerësojnë se nisma do të sjellë injektimin...

Basha në njësinë 1: Prioriteti i kryeministrit në kohën e krizës...

0
Kreu i PD Lulzim Basha zhvilloi një takim me bizneset në njësinë 1, Tiranë. “Tatimorët gjobëvënës, rënia drastike e xhiros dhe fuqisë blerëse,...

Ndërtimi i teatrit të ri nga shteti, Zhupa: Lehtëson oligarkët që...

0
Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa e ftuar në Ora News shprehet se me ndërtimn e teatrit të ri kombëtar nga shteti, qeveria ka lehtësuar...

Meta s’kursehet ndaj oligarkëve: Pinë çdo ditë gjakun e popullit tonë...

0
Ashtu si e kishte paralajmëruar disa kohë më parë presidenti Ilir Meta e ka nisur manifestimin. Deri më tani është parë që ka një numër...

Anti-informaliteti/ Murrizi-ministres së Financave: Oligarkët i ke kontrolluar?

0
Për Myslim Murrizin aplikacioni dixhital për denoncimet nuk është zgjidhje, pasi është administrata që duhet të bëjë kontrollet e bizneseve. “Unë...

Anti-informaliteti/ Murrizi-ministres së Financave: Oligarkët i ke kontrolluar? – Lajmi i...

0
Për Myslim Murrizin aplikacioni dixhital për denoncimet nuk është zgjidhje, pasi është administrata që duhet të bëjë kontrollet e bizneseve. “Unë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS