fbpx
17 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Njëjtin

Etiketim: njëjtin

Solskjaer nuk pendohet: Do të merrja të njëjtin vendim edhe sot

0
“Nuk pendohem që kam larguar Lukaku-n dhe Sanchez-in”. Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është kthyer të flasë në lidhje me transferimin e dy...

Top Story/ Skandali, dy AMTP për të njëjtin person, me të...

0
Top Story, ka zbuluar një tjetër rast abuziv ku janë nxjerrë dy AMTP për të njëjtin person, me të dhëna të ndryshme për parcelat. ...

Teatri/ Hajdari në Kuvend Ramës: Je shndërruar në një Nikola Gruevski,...

0
Një grup deputetësh të opozitës parlamentare kanë thirrur në një interpelancë urgjente kryeministrin Edi Rama në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar, mes tyre...

I dërguan në të njëjtin spital Covid, binjaket infermiere: ‘Na ngatërrojnë...

0
Motrat binjake mund të duken identike, të veprojnë njëlloj dhe madje të ndajnë të njëjtat shije dhe interesa. Por në këtë rast, kjo çështje...

Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin fustan, cilës i...

0
Kur je artiste, mund të kesh të përbashkëta jo vetëm në muzikën që përcjell tek publiku, por me sa duket edhe në shijet e...

Kush kopjoi kë?! Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin...

0
Dy artistet shqiptare Elvana Gjata dhe Eleni Foureira çuditërisht kanë bërë XING-un më të çuditshëm që mund të keni parë! Gjithçka ka ndodhur vetëm...

Në 4 martesa, 2 herë mori të njëjtin burrë. Angela Martini...

0
Angela Martini është padyshim një modele shumë e suksesshme, ku dhe pse mes sakrificave të shumta që jeta e ka përballur, ka ditur të...

Flori fotografohet në të njëjtin vend me këtë këngëtare

0
Një fotografi bardh e zi e Flori Mumajesit, e realizuar në mënyrë profesionale ka ngjallur shumë debat në rrjete sociale.         View this post on Instagram                       A...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS