fbpx
13 C
Tirana
Friday, April 3, 2020
Ballina Etiketimet Njëjtin

Etiketim: njëjtin

Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin fustan, cilës i...

0
Kur je artiste, mund të kesh të përbashkëta jo vetëm në muzikën që përcjell tek publiku, por me sa duket edhe në shijet e...

Kush kopjoi kë?! Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin...

0
Dy artistet shqiptare Elvana Gjata dhe Eleni Foureira çuditërisht kanë bërë XING-un më të çuditshëm që mund të keni parë! Gjithçka ka ndodhur vetëm...

Në 4 martesa, 2 herë mori të njëjtin burrë. Angela Martini...

0
Angela Martini është padyshim një modele shumë e suksesshme, ku dhe pse mes sakrificave të shumta që jeta e ka përballur, ka ditur të...

Flori fotografohet në të njëjtin vend me këtë këngëtare

0
Një fotografi bardh e zi e Flori Mumajesit, e realizuar në mënyrë profesionale ka ngjallur shumë debat në rrjete sociale.         View this post on Instagram                       A...