fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Nishani

Etiketim: Nishani

Nishani: Janë minuar themelet e shtetit, përgjegjës janë të gjithë aktorët...

0
Ish Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, e ka cilësuar të komplikuar situatën aktuale në pushtetin ekzekutiv, legjislativ dhe atë të drejtësisë në...

Droga nga Shqipëria në Greqi e Turqi, Nishani: Narko- regjimi duhet...

0
Bujar Nishani, kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, deklaroi sot se kjo qeveri, ky narko-regjim siç e cilëson, duhet hetuar për krim, bashkëpunim me...

Vendimi për Tahirin, Nishani: Prova më e fortë e kapjes së...

0
Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar në një status të gjatë në facebook, vendimin e dhënë mbrëmjes e së enjtes nga gjykata e krimeve të...