fbpx
10 C
Tirana
Saturday, April 4, 2020
Ballina Etiketimet Ndryshoni

Etiketim: ndryshoni

Mos ndryshoni ngjyrën e flokëve pa e lexuar këtë

0
Në një periudhë në jetën tonë ne të gjithë kemi diskutuar a t’i ngjyrosim flokët a po jo. Gjithsesi, eksperimentimi me ngjyra të flokëve nganjëherë...

Disa mësime të Budës që ju ndihmojnë të ndryshoni për mirë...

0
Shakyamuni Buddha (Siddhārtha Gautama), i njohur si Buda, ishte një udhëheqës shpirtëror dhe mësues, jeta e të cilit shërbeu si bazë për fenë budiste....

Presidentit grek mesazh Shqiperine: Nese doni BE, ndryshoni qendrim per ushtaret...

0
Presidenti i Greqisë Prokopis Pavlopoulos mori pjesë në përurimin e objekteve personale të ushtarëve grekë të rënë në Shqipëri gjatë periudhës...