10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Ndryshoje

Etiketim: ndryshoje

Lëkurë patateje + lëng limoni dhe lamtumirë njolla kafe, shenja dhe...

0
Nëse deri më sot i keni hedhur lëkurat e patateve në koshin e mbeturinave, pasi të mësoni se sa shumë mund të përfitoni nga...

Maska që do ju ndryshojë çehren e fytyrës

0
Nëse deri më sot i keni hedhur lëkurat e patateve në koshin e mbeturinave, pasi të mësoni se sa shumë mund të përfitoni nga...

Orgazma e kombinuar do t’ju ndryshojë jetën, gjithçka duhet të dini

0
Ne gjithmonë dëgjojmë për ndryshimet midis orgazmës klitorale dhe orgazmës vaginale, por askush nuk e përmend ndonjëherë orgazmën e kombinuar. Siç e di mirë...

Qëndrimi për shumë orë para ekrani mund të ndryshojë formën e...

0
Kalimi i shumë orëve duke shikuar në ekran mund të ndryshojë formën e trurit të fëmijëve të vegjël, paralajmëroi një studim. Shkencëtarët kryen skanime në...

8 mënyra se si kontakti me sy mund të ndryshojë jetën...

0
Njerëzit zakonisht shihen në sy 30 deri në 60% të kohës kur bisedojnë. Por, për të krijuar një lidhje të vërtetë emocionale, duhet të...

6 mënyrat si shikimi sy më sy mund t’jua ndryshojë jetën

0
Njerëzit zakonisht bëjnë kontakte sy më sy 30 deri në 60% të kohës kur janë në një bisedë. Mirëpo, për të krijuar një lidhje...

6 mënyrat si shikimi sy më sy mund t’ua ndryshojë jetën

0
Njerëzit zakonisht bëjnë kontakte sy më sy 30 deri në 60% të kohës kur janë në një bisedë. Mirëpo, për të krijuar një lidhje...

Kontakti me sy mund të ndryshojë jetën tuaj

0
Gjatë një bisede njerëzit zakonisht kontaktojnë me sytë nga 30 deri në 60 për qind të kohës. Por, për të krijuar një lidhje emocionale...

Negociatat/ Rama ende shprese se Franca mund te ndryshoje qendrim –...

0
Kryeministri Edi Rama thotë se nuk dihet se cfarë vendimi do të merret në mbledhjen e Këshillit Evropian më 18 tetor,...