fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ndëshkim

Etiketim: ndëshkim

Lleshaj: Nisim operacion kombëtar për mbrojtjen e mjedisit, ndëshkim në dy...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales, në kuadër të masave për ruajtjen dhe mbrojtjen...

U vendos për Kosovën kundër ekipit serb në Ulqin! Serbia e...

0
Një goditje e rëndë për klubin e shahut nga Serbia (meshkujt), Itaka nga Beogradi! Budallaqet e klubit serb, të dirigjuar nga Serbia, i kushtuan...