13 C
Tirana
Thursday, February 27, 2020
Ballina Etiketimet Mohon

Etiketim: mohon

Kiara Tito mohon ndërhyrjen estetike në buzë

0
Kiara Tito ka thënë se nuk ka bërë ndërhyrje estetike në buzë. Në të kaluarën, Kiara Tito është spekuluar për një lidhje me Butrint Imerin,...

Kiara Tito mohon ndërhyrjen estetike në buzë

0
Në të kaluarën, Kiara Tito është spekuluar për një lidhje me Butrint Imerin, mirëpo së fundmi ka pasur thashetheme se ata nuk janë më...

Paris Hilton mohon të ketë bërë operacione plastike: Jam e tëra...

0
Paris Hilton ka mohuar të ketë bërë ndonjëherë operacione plastike dhe thotë se ka një sekret tjetër për shkëlqimin e saj rinor. Trashëgimtarja e hotelit,...

Gjykata mohon kërkesën e Pres. Trump lidhur me taksat

0
Një gjykatë federale e apelit mohoi kërkesën e Presidentit Donald Trump për një seancë të re dëgjimore lidhur me një padi që synoi të...

Gjykata mohon kërkesën e Trumpit për taksat

0
Një gjykatë federale e apelit mohoi kërkesën e Presidentit Donald Trump për një seancë të re dëgjimore lidhur me një padi që synoi të...

Lady Gaga mohon thashethemet për romancën me Bradley Cooper

0
Lady Gaga e ka kritikuar shtypin për spekulimet e mëdha për duetin e saj me Bradley Cooper gjatë ceremonisë së “Oscarit”, duke këmbëngulur se...

Percahet opozita, Lita nxjerr firmat, Valteri e mohon: Nuk ka shkarkim...

0
Grupi Parlamentar Demokrat është përçarë per shkak të pozicionit te kryetarit, që zyrtarisht mbahet ende nga Rudina Hajdari. Korab Lita dhe deputetja Rudina...

Djali i avokatit në kërkim për kokainën nga Ekuadori, babai mohon...

0
Shtetasi Gentian Malindi është shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit pas goditjes së linjës së trafikut të kokainës Ekuadër-Greqi-Shqipëri. Dy shtetas të tjerë...