fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mogherini

Etiketim: Mogherini

Mogherini dënon sulmet ndaj civilëve në Siri

0
Shefja për Politikë të Jashtme dhe Siguri e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini ka dënuar sulmet e fundit ndaj civilëve në Siri nga forcat qeveritare...

Mogherini mbledh ne Bruksel lideret e Ballkanit Perendimor, mungonte vetem Rama...

0
Në Buksel u zhvillua një darkë pune e liderëve nga Ballkani Perëndimor me Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian (BE) për Politikë...

Mogherini takon sonte liderët e Ballkanit Perëndimor, pjesëmarrës edhe presidenti Thaçi...

0
Shefja e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini do të zhvillojë sonte në Bruksel një darkë pune me liderët e Ballkanit Perëndimor. Mësohet...