fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mjedisit

Etiketim: mjedisit

Lleshaj: Nisim operacion kombëtar për mbrojtjen e mjedisit, ndëshkim në dy...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales, në kuadër të masave për ruajtjen dhe mbrojtjen...

Operacioni “Alpet”, sekuestrohen 8 kamionë me lëndë drusore ne Shkoder, gjoba...

0
Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër në bashkëpunim me Inspektoriatin e Mjedisit kanë arritur të parandalojnë prerjen e paligjshme të pyjeve.   ...