fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ministri

Etiketim: Ministri

Edhe deputetët PS kundër nismës së Lleshajt: Nuk ka punë të...

0
Prokuroria e Përgjithshme dhe SPAK kanë dorëzuar në Parlament mendimin e tyre kundër projektligjit që i jep të drejtën e përgjimit policisë së shtetit...

Pse nuk po lejohen shqiptarët të shkojnë në plazh, flet Ministri...

0
Ministri i Turizmit, Blendi Klosi është i ftuar në Open në Top Channnel ku foli për situatën ku ndodhet sektori i turizmit gjatë periudhës...

Ministri i sportit në Itali optimist për rifillimin e Serie A

0
Vicenzo Spadafora ka konfirmuar se komiteti shkencor i qeverisë ka miratuar stërvitjet e skuadrave nga dita e hënë dhe është optimist për rifillimin e...

Rinisja e Serie A, flet ministri Spadafora: Problemi i vetëm mbetet...

0
Në pritje të zhvillimeve sa i përket protokollit të ri sanitar që federata italiane e futbollit ka dërguar në qeveri, ministri i Sportit, Vincenzo...

Ministri jep lajmin e mirë: Nga e hëna mund të martoheni!

0
Ndërsa një pjesë e shërbimeve të gjendjes civile ka qenë e mbyllur për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19, Ministri i Brendshëm i...

Ministri i Sportit i Italisë: Shpresojmë që stërvitjet të fillojnë më...

0
Ministri për sport i Italisë, Vincenzo Spadafora, shpreson se stërvitjet në grup mund të vazhdojnë më 18 maj. Përfaqësuesit e qeverisë deri më tani kishin...

Ministri italian sot zgjohet me optimizëm: Do bëj gjithçka që të...

0
Një pozicion më optimist i orientuar drejt rifillimit të kampionatit, i shprehur nga Ministri i Sportit, Vincenzo Spadafora gjatë ditës së sotme. Spadafora, i cili...

Ministri i Sportit në Itali tregon se a do të fillojë...

0
Ministri i Sportit: Stërvitjet ekipore ende ta ndaluara, s’i dihet kur rifillon Serie A. Ministri i Sportit i Italisë, Vincenzo Spadafora, i ka paralajmëruar klubet...

Ministri i Sporteve: Futbolli duhet të rinisë në maj!

0
Bundesliga gjermane ishte planifikuar për të rifiluar më 9 maj. Mirëpo kancelarja Angela Merkel shtyu çdo vendim mbi këtë temë deri të Mërkurën (6 maj). Në një intervistë me të përditshmen...

Ministri i sportit në Itali: Do ta reformojë sportin italian

0
Ministri i Sportit në Itali, Vincenzo Spadafora, ka shprehur optimizmin e tij për sportin italian pas pandemisë Covid-19. Spadafora ka premtuar se do ta reformojë...