22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Meidanin

Etiketim: Meidanin

Këshillat me paraardhësit/ Bajram Begaj përfundon takimet me Moisiun, Topin dhe...

0
Ka përfunduar takimi mes Presidentit të ri të zgjedhur të Shqipërisë me paraardhësit e tij në krye të shtetit. Presidenti i zgjedhur, Bajram Begaj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS