34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Meditimi

Etiketim: meditimi

Shtytjen e trurit që e marrim nga meditimi mund të zgjasë...

0
Meditimi ju bën të ndiheni mirë. Duket të qetësoni mendjen tuaj, të relaksoni trupin tuaj dhe të bëni pengesat e ditës pak më të lehta...

Çfarë është meditimi duke ecur dhe pse duhet ta praktikojmë atë?

0
Herën e fundit që keni dalë për të shëtitur në natyrë, sa jeni angazhuar me ambientin përreth? A keni qëndruar me sy në telefonat mobil...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS