24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbusha

Etiketim: mbusha

“E mbusha jastëkun” I rrahën djalin se shkeli karantinën, flet Zaida...

0
Video e dhunës së ushtruar ndaj 15-vjeçarit bëri xhiron e mediave dhe të rrjeteve sociale. Sarandi Çobo është 15-vjeçari, që u dhunua disa ditë...

Përballja me Covid-19/ Sazan Guri kalon OBSH dhe “zgjidh enigmën”: Libër...

0
Ambientalisti Sazan Guri bën të ditur se sapo ka përfunduar librin e tij “Perballja me P(l)andemine”, 101 vezhgime nen syrin e avokatise se natyres. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS