fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mbrojtjen

Etiketim: mbrojtjen

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit vijon mbledhjen e firmave në Elbasan

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit vijon turin kombëtar të mbledhjes së firmave të qytetarëve për rindërtimin e Teatrit të ri Kombëtar siç ishte ai...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit vazhdon mbledhjen firmave në Lezhë

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka nisur mbledhjen e firmave edhe në qytetin e Lezhës. Firmat po mblidhen pranë pallatit të kulturës, ndërsa thirrjes i...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit del kundër bashkëpunimit mes Ramës dhe...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka reaguar ndaj tryezës të organizuar nga Partia Socialiste dhe Partia Demokratike në Shqipëri për mbrojtjen e këtij objekt. Kjo...

Lleshaj: Nisim operacion kombëtar për mbrojtjen e mjedisit, ndëshkim në dy...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales, në kuadër të masave për ruajtjen dhe mbrojtjen...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit: Do të bashkëpunojmë me çdo qytetar...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit nëpërmjet një statusi në Facebook ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka edhe katër kërkesa. Ata shprehen...

Aleanca për mbrojtjen e Teatrit dhe opozita organizojnë sërish protestë masive,...

0
Sot Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit me mbështetjen e opozitës organizon protestën e dytë pas shembjes së Teatrit Kombëtar. E para u zhvillua të hënën...

E ironizuan për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, reagon Adrola Dushi

0
Personazhë të njohur reaguan dje në lidhje me shembjen e ndërtesës së Teatrit Kombëtar duke dënuar veprimin që u bë. Një ndër ta ishte edhe...

Sekretarja e Europa Nostra letër Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit: Vlerësim...

0
Sekretarja e Përgjithshme e Europa Nostra, Zonja Sneška Quaedvlieg-Mihailovic, ka dërguar dje një email Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Me anë të këtij emaili, ajo...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit thirrje qytetarëve të Tiranës: Bashkohuni me...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka drejtuar një thirrje urgjente ndaj qytetarëve të Tiranës për mbështetje. "U bëjmë thirrje të gjithë qytetarë të Tiranës të...

Komisioneri për Mbrojtjen nga Diskriminimi: Shqetësuese dhuna e policisë ndaj të...

0
Komisioneri për Mbrojtjen nga Diskriminimi ka reaguar për dhunimin e të miturit nga policia. Përmes një deklarate për mediat, Robert Gajda, thotë se Komisioneri për...