fbpx
19 C
Tirana
E martë, 7 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mbrojtje

Etiketim: mbrojtje

Më 9 korrik mbahet protestë gjithëpopullore në Prishtinë në mbrojtje të...

0
Organizatat e dala nga lufta e UÇK-së dhe Shoqata e ish-të Burgosurve Politikë të Kosovës, janë shprehur kundër Gjykatës Speciale me seli në Hagë...

Matic i del në mbrojtje Djokovicit: Kuptojeni që në Serbi është...

0
Mesfushori i Manchester Unitedit, Nemanja Matic, i ka dalë në mbrojtje bashkëkombësit të tij serb dhe tenistit numër një të botës, Novak Djokovicit, pasi...

Majko “merr në mbrojtje” votën e Diasporës: Pa remitancat, ekonomia jonë...

0
Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, foli për nismën e politikës shqiptare për të siguruar votën e emigrantëve në zgjedhje. I ftuar në emisionin...

Sandër Lleshaj i del në mbrojtje Besa Shahinit: Ju, ithtarë, viktima...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i ka dalë në mbrojtje ministres së Arsimit, Besa Shahini në një kohë që ajo po sulmohet për shkak...

Sandër Lleshaj i del në mbrojtje Besa Shahinit: Ju, ithtarë, viktima...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i ka dalë në mbrojtje ministres së Arsimit, Besa Shahini në një kohë që ajo po sulmohet për shkak...

Këngëtarja merr urdhër mbrojtje për t’i shpëtuar fansit të fiksuar pas...

0
Billie Eilish, iu desh të merrte një urdhër mbrojtje për t'i shpëtuar një fansi të fiksuar pas saj!  Sipas TMZ-së, këngëtarja "ka një urdhër...

Motra i del në mbrojtje

0
Kristiano Ronaldo për herë të të parë në karrierë humbi dy finale rresht. Ndërsa pas finales së humbur Sarri kritikoi edhe yllin portugez duke thënë...

Maskat ofrojnë më shumë mbrojtje sesa larja e shpeshtë e duarve...

0
Maskat kirurgjike ofrojnë më shumë mbrojtje ndaj koronavirusit sesa larja e shpeshtë e duarve ose distancomi social, sipas një studimi flotës amerikane Theodore Roosevelt. Grupi...

Eto’o i del në mbrojtje sulmuesit të Barcelonës

0
Ish-sulmuesi i Barcelonës, Samuel Eto’o në një intervistë i ka dal në mbrojtje sulmuesit të Barcelonës, Luis Suarez ky i fundit është duke u...

“Mbrojtje e integritetit dhe sovranitetit”/ Basha uron qeverinë e re të...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar përmes një statusi në Twitter sa i takon formimit të qeverisë së Kosovës, ditën e sotme. ...