34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbrojtësin

Etiketim: mbrojtësin

Gattuso vendos përfundimisht për mbrojtësin shqiptar

0
Ulja në pankinë e Genaro Gattuso ndryshoi sezonin e Napolit, por edhe perspektivën e Elseid Hysaj. Kapiteni i kombëtares shqiptare ishte shumë pranë largimit...

Fortuna Dusseldorfi interesohet për mbrojtësin e Kosovës

0
Në Fortuna Dusseldorf do të ketë ndryshime rrënjësore gjatë afatit kalimtar veror, pas rënies nga Bundesliga. Prioritet do të jetë mbrojtja, e cila aktualisht është...

Barcelona nuk e do, largon mbrojtësin me çdo kusht!

0
Barcelona është lodhur nga Samuel Umtiti. Mbrojtësi francez ka patur një sezon shumë të dobët dhe nuk ka dhuruar thuajse asgjë për ekipin e...

Napoli dhe Milan futen në garë për mbrojtësin e Fiorentinës

0
Mbrojtësi i Fiorentinës, Nikola Milenkoviç është synim i dy skuadrave të mëdha italiane, Milan dhe Napoli. Siç raporton Le 10 Sport, dy skuadrat tanimë kanë...

Manchester City i bashkohet Chelseat në garën për mbrojtësin holandez

0
Te Manchester City duken të bindur se do të fitojnë pafajësinë në gjyqin me UEFA-n dhe njëkohësisht të drejtën për të marrë pjesë në...

Shumë oferta nga Premier League për mbrojtësin e Barcelonës

0
Tregu i transferimeve do të jetë shumë interesant këtë vit marr parasysh krizën e skuadrave evropiane. Barcelona është skuadra që siç duket do të bëjë...

Setti flet në lidhje me mbrojtësin e talentuar shqiptar

0
Presidenti i Veronës, Maurizio Setti, ka folur në lidhje me mbrojtësin e talentuar shqiptar, Marash Kumbulla. Ai ka dhënë një intervistë për La Gazzetta dello...

Milan shumë afër nënshkrimit me mbrojtësin e Lyonit

0
Milani është vetëm një hap larg zyrtarizimit të mbrojtësit të talentuar francez Pierre Kalulu, kontrata e të cilit me Lyonin do të përfundojë më...

Ronaldo injoron keq mbrojtësin e Milanit

0
Dje Juventusi siguroi finalen e Kupës së Italisë pasi eliminoi Milanin. Edhe pse të dyja ndeshjet përfunduan në barazim, bardhezinjtë kaluan më tej falë...

Diego Godin drejt largimit, Inter nis negociatat me mbrojtësin francez

0
Mediat italiane janë të bindura që Diego Godin do të lërë Milanon në përfundim të këtij sezoni, duke qenë se nuk është përshtatur si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS