18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbante

Etiketim: mbante

Mbante armë zjarri pa leje në banesë, shpallet në kërkim 41-vjeçari...

0
Një 41-vjeçar është shpallur në kërkim në Gjirokastër, pasi mbante armë zjarri pa leje në banesë. Shtetasi me iniciale H.M., akuzohet për veprën penale ‘Mbajtja...

“Ishte atentat, personi mbante kapuç dhe.”- Ish-kandidati për kreun e PS...

0
Ish-kandidati për kreun e PS në Durrës Ardit Kërtusha, i cili u plagos me armë zjarri në lokalin e Noizyt thotë se ngjarja nuk...
Vajza e modeles Kate Moss mbante pompat e insulinës për diabet në “Met Gala 2022”

Vajza e modeles Kate Moss mbante pompat e insulinës për diabet...

0
Lila Moss zbuloi pompën e insulinës dhe monitorin që mbante për të kontrolluar diabetin e saj të tipit 1, ndërsa merrte pjesë në "Met...

Dhunonte vajzën dhe mbante armë pa leje, arrestohet 36-vjeçari në Kukës

0
Policia e Shtetit ka arrestuar sot në flagrancë një shtetas në Kukës për veprat penale dhunë në familje, mbajtje pa leje dhe prodhim i...
Veshja e Messit bëhet hit: Mbante një valixhe shumë të shtrenjtë dhe një xhup me shumë ngjyra

Veshja e Messit bëhet hit: Mbante një valixhe shumë të shtrenjtë...

0
Lionel Messi iu bashkua kombëtares së Argjentinës, ndërsa veshjet e tij simpatike u bënë shpejt hit në rrjetet sociale.Sulmuesi i PSG-së nuk njihet për...

Beckham shuan dilemat, kjo ishte arsye pse mbante numrin 23 te...

0
Numrat e skuadrave vlerësohen si të rëndësishëm në futboll. Ata janë tregues të pozicioneve dhe ka pritje të lojtarëve që mbajnë numra të caktuar. Në...

“Tirana diçka pa formë”/ Vijojnë replikat për deklaratën e bujshme, Ylli...

0
Shkrimtari nga Tirana, që ka kaluar shumë vite në Paris, Ylli Demneri ka replikuar me aktorin dhe artuistin Primo Shllakun. Shllaku tha në një intervistë...

Qeni i lodhur nuk mund të mbante sytë hapur, me gjithë...

0
Ky është momenti qesharak kur një qen i lodhur lufton për të mbajtur sytë hapur, por vazhdonte të dështonte. Cessna, qeni njëvjeçar nga Filipinet, ishte...

Nuk mbante maskë mbrojtëse, punonjësit largojnë nga supermarketi 10-vjeçarin me aftësi...

0
Një djalë 10-vjeçar me aftësi të veçanta, nuk është lejuar të futet në një supermarket në Boston të SHBA-ve pasi nuk mbante në fytyrë...

Arrestohet babai në Mirditë që prej dy vitesh mbante peng në...

0
Një fëmijë prej dy vitesh mbahej peng nga babai i tij në malet e Mirditës.  Kësisoj, është finalizuar operacioni policor “Kurbneshi”, për kapjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS