fbpx
25 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mayweather

Etiketim: Mayweather

Rikthehet Mayweather, shkon në Japoni për të siguruar sfidën e radhës

0
Boksieri amerikan Floyd Mayweather, 50 fitore e asnjë humbje në karrierë, ka postuar në rrjetet sociale lajmin se së shpejti mund të rikthehet në...

Prapaskena, McGregor tentoi të “blejë” trajnerin e Mayweather para duelit

0
Nate Jones, një nga trajnerët e Floyd Mayweather, ka bërë me dije se Conor McGregor i ka ofruar 1.5 milionë dollarë në vitin 2017,...

McGregor u pensionua, Mayweather e tall keq: A s’thatë që do...

0
Floyd Mayweather e ka tallur rëndë Conor McGregorin, vetëm një ditë pasi luftëtari irlandez i UFC-së e njoftoi pensionimin nga sporti. Boksieri amerikan thotë...

Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd

0
Uebfaqja e TMZ Sports ka zbuluar këtë pasdite, duke detajuar se Floyd do të ishte i gatshëm të merrte përsipër shërbimet e ofruara në...

Mayweather: Mund të bëhem sërish kampion bote

0
Boksieri amerikan Floyd Mayweather, i pamposhtur në karrierën e tij (50 fitore e asnjë humbje), ka deklaruar sot se ka ende talent. Madje ai...

Mayweather e thotë troç: Luftoj nëse argëtohem dhe fitoj 600 milionë

0
Floyd Mayweather, tashmëi 43 vjeç, mbetet i përqendruar në rolin e tij të ri si trajner, megjithëse ai pranon se vazhdon të shkojë në...

Propozimi i çmendur i Khabib: Mayweather le të ndeshet me mua...

0
Ndeshja që ndryshoi historinë e boksit dhe arteve marciale, ishte ajo e cila u zhvillua në gusht të vitit 2017, mes Floyd Mayeather dhe...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS